Ačkoli jsme především Vodní ráj, návštěvníky dokážeme potěšit i dostatečným přísunem energie v podobě nejrůznějších pochutin.

 

Bufet u Mývala

Celoročně je během otevírací doby aquaparku k dispozici ve vstupním vestibulu bufet , který nabízí klasická jídla rychlého občerstvení. K nejoblíbenějším patří to nejklasičtější - párek v rohlíku, bagety panini, hot-dog a pizza. Nabírat síly či odpočívat u nás lze také u celého spektra teplých a studených nealko nápojů, kvalitní kávy či různých druhů čajů.

Nabídku doplňují zákusky, cukrovinky a zmrzlina.

Bufet je otevřen každý den od 11 do 20 hodin.

 

 

Letní restaurace s terasou

V letním období otevíráme venkovní pizzerii s terasou, která poskytuje návštěvníkům příjemný odpočinek s výhledem na bazény a celý venkovní areál. Restaurace nabízí přes 20 druhů pizzy. 

 

Stánky

Pro co největší pohodlí jsou v létě po celém venkovním areálu rozmístěny otevřené stánky s rychlým občerstvením a širokým sortimentem nealko nápojů, které fungují jako první pomoc pro vyhládlé či žíznivé návštěvníky aquaparku.

Na všech uvedených místech je platba pouze v hotovosti.

 

Wi-fi

Protože spokojenost zákazníků je pro nás prioritou, věříme, že pobyt u nás vám vedle kvalitního občerstvení zpříjemní i novinka letošního roku, kterou je možnost wi-fi připojení k internetu v rámci celého aquaparku zdarma.