Vodní ráj nabízí vstup zdarma pro plnoleté
2. 7. 2018 – Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, po dokončení plánovaných oprav a stavebních prací zahájil na začátku června již 18. letní sezónu a otevřel venkovní areál se všemi bazény a atrakcemi. S touto událostí připravil akci pro všechny mladé občany, kteří tento rok dosáhnou 18 let.
“Všichni návštěvníci, kteří letos slaví osmnáctiny, mohou po zbytek roku chodit do Vodního ráje zdarma. Tyto mladé dámy a mladí pánové si...

 

Vodní ráj zahajuje 18. letní sezónu
28. 5. 2018 – V pořadí již 18. letní sezónu zahájí tento týden sportovně relaxační areál Vodní ráj Jihlava. Brána venkovního areálu se v plném provozu otevře tuto sobotu 2. června v 10 hodin. Vzhledem k letnímu počasí je však v omezeném režimu otevřen již od pondělí.
“Letos otevíráme venkovní bazény poměrně brzy - počasí je skvělé a veškeré přípravy jsme stihli v termínu. Po zimě bylo potřeba opravit bazénové...
Vodní ráj nabízí levnější vstupenky a přednostní odbavení u pokladen
26. 2. 2018 – Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, nabízí po dobu jarních  prázdnin a po celý březen 10% slevu na základní druhy vstupného. Tato zvýhodněná nabídka platí pro zákazníky nedávno spuštěného e-shopu na webových stránkách aquaparku. Kromě slevy mají zákazníci e-shopu nárok na přednostní odbavení u pokladen.
“Od prosince loňského roku si naši zákazníci mohou pohodlně a doslova během minuty...

Stránky