Vodní ráj je plnoletý!! Při příležitosti zahájení 18. letní sezóny jsme 9. června uspořádali sportovně-společenský turnaj v plážovém volejbalu za účasti týmů Kraje Vysočina, Města Jihlavy, FC Vysočina a HC Dukla Jihlava! Součástí turnaje bylo exhibiční utkání našich špičkových beachvolejbalistů a Jihlavský plavecký klub Axis veřejnosti předvedl všechny plavecké styly. Na travnaté ploše nechyběli Crazy Bubbles a skákací hrad. Počasí nám přálo a do Vodního ráje se ten den přislo vykoupat bezmála 900 milovníků vody.
 
Výsledky:
1. místo: tým Kraje Vysočina
2. místo: tým Města Jihlavy
3. místo: tým HC Dukla Jihlava
4. místo: tým FC Vysočina
Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za účast a takřka profesionální sportovní nasazení!!

Třetí ročník kreativní soutěže pro děti Vánoce s mývalem zná své vítěze!! Letos děti vytvářely vánoční ozdoby a nosily nám je přímo do Vodního ráje. 

 

1. místo: Kristýna Šachová, 11 let - sněhulák ze šišky s kloboukem, vyhrává 10 rodinných vstupů na 1 hodinu do Vodního ráje.

2. místo: Patrik Mutl, 12 let - háčkovaný zvoneček, vyhrává 5 rodinných vstupů na 1 hodinu do Vodního ráje.

3. místo: Tomáš Němec, 13 let - bančička s mývalem a vodou, vyhrává 3 rodinné vstupy na 1 hodinu do Vodního ráje.

4. místo: Barunka Šťastná, 5 let - andílek ze lžičky, vyhrává 2 rodinné vstupy na 1 hodinu do Vodního ráje.

5. místo: Veronika Kloudová, 9 let - skládaný zvoneček z papíru, vyhrává 1 rodinný vstup na 1 hodinu do Vodního ráje.

 

Všem malým autorům moc děkujeme za krásné ozdoby a těšíme se za rok opět u vánočního stromečku nashledanou!

Poslední prázdninová neděle stála za to. Na Vodní ráj přišlo 2 764 návštěvníků. Bylo parádní horko a na nebi ani mráček - konečně léto, jak má být! Mezi návštěvníky přišli opět Fugas a Alena Veliká se svým letním dováděním pro děti. Podívejte se do fotogalerie.

26. srpna jsme pro naše návštěvníky připravili pohodovou show na na téma "loučení s letními prázdninami". Hlavním hostem byla hudební skupina Maxíci. Dále vystoupilo kouzelné divadlo Pinder v podání hudebníka, klauna a kouzelníka Milana Fugase Pindera a zpěvačka, herečka a moderátorka Alena Veliká. Dalším vzácným účinkujícím byla muzikálová herečka a zpěvačka Dominika Mína Elischerová. Návštěvníci uslyšeli nejenom známé písničky, ale užili si i soutěže, čarovná kouzla, dostali dárečky a zatancovali si. Zábavným odpolednem provázel moderátor Martin Málek. 

V sobotu 16. července večer proběhla ve Vodním ráji Zastávková party s Retro Café. Kvalitní hudbu a nápoje přišlo do venkovního areálu ocenit přes 600 návštěvníků. I přes nezvykle chladné letní počasí se party vydařila a skončila až v ranních hodinách. Děkujeme všem příznivcům a těšíme se na naviděnou na dalších akcích v našem aquaparku.