Vodní ráj Jihlava zahajuje letní sezónu

30. května 2016 - Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, otevře v sobotu 4. června v 10 hodin venkovní areál a zahájí letní sezónu 2016. Bude otevřen pro veřejnost celé letní období od června do srpna, každý den od 10 do 19 hodin, v závislosti na počasí. Krytá část areálu zůstává otevřena celoročně.
 V uplynulých dnech byly dokončeny přípravy celého areálu, především čistění bazénů, úprava travnatých ploch a prostor kolem hřišť na plážový volejbal, dále revize bazénové technologie a generální úklid celého areálu.

“Vodní ráj slaví letos 15 let své existence. Připravili jsme pro návštěvníky řadu akcí spojených s tímto malým jubileem. Pro zvýšení komfortu je novinkou letošní sezóny wi-fi připojení v celém areálu zdarma. Ale to není jediné. Aquapark po 15 letech změnil své logo a chystá řadu dalších změn - brzy budou například spuštěny nové webové stránky,” uvedl vedoucí Vodního ráje Jihlava Miroslav Veselý.

">

Aquapark Vodní ráj Jihlava je díky rozloze venkovní plochy ke koupání největší na Vysočině. Každý rok do venkovního areálu zavítá průměrně 50 000 návštěvníků, vloni jej navštívilo bezmála 57 000 rekreantů. Různé vodní atrakce zde nabízejí čtyři bazény s ohřívanou vodou – velký rekreační bazén s vodními atrakcemi ke koupání, 25metrový plavecký bazén s pěti drahami určený pro rekreační plavání, zábavný dětský bazén s vodním hradem a brouzdaliště, sloužící ke koupání nejmenších dětí. Součástí venkovního areálu aquaparku je 9000 m² travnaté plochy ke slunění a odpočinku. Ve venkovní části aquaparku je zajištěn bezbariérový přístup. Areál aquaparku je doplněn hřišti pro plážový volejbal a víceúčelovými hřišti pro tenis, nohejbal a volejbal.
Již v červnu se zde bude konat Mezinárodní mistrovství Vysočiny v plážovém volejbalu.

O aquaparku:

Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 200 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.

Kontakt:

Martin Málek
tiskový mluvčí
 
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218
">