Vodní ráj Jihlava nabízí nově dvouhodinové vstupné

22. července 2016 - Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, nabízí od poloviny července krátkodobé vstupné na 2 hodiny do venkovního areálu. Osoby nad 140 cm zaplatí za tento časový úsek 40 Kč,
osoby do 140 cm pouze 20 Kč. Vodní ráj tak doplnil svůj ceník celodenního, dopoledního a odpoledního vstupného a vstupného na poslední dvě provozní hodiny.
Chtěli jsme vyjít vstříc našim občanům, kterým vyhovuje koupání na kratší dobu. O nové dvouhodinové vstupné je velký zájem. Věříme, že i přes dlouhodobě nepříznivé letní počasí přiláká zákazníky.
Naopak pro ty, kteří k nám rádi chodí pravidelně, jsme připravili sezónní vstupenku v podobě cenově zvýhodněných 10 vstupů do venkovního areálu,” uvedl mluvčí Služeb města Jihlavy, provozovatele Vodního ráje,
Martin Málek.
Vodní ráj Jihlava nabízí pro letní sezónu i jiné novinky. Po dobu odstávky bazénu E. Rošického mohou zájemci chodit na kondiční plavání ve venkovním 25m vyhřívaném bazénu vždy v pondělí,
středu a pátek od 7.00 do 8.00 za 35 Kč.
K technickým vylepšením lze také jednoznačně zařadit wi-fi připojení zdarma v celém areálu aquaparku a nedávno spuštěné nové webové stránky www.vodni-raj.cz.
Aquapark Vodní ráj Jihlava je díky rozloze venkovní plochy ke koupání největší na Vysočině. Každý rok do venkovního areálu zavítá průměrně 50 000 návštěvníků, vloni jej navštívilo bezmála 57 000 rekreantů.
Různé vodní atrakce zde nabízejí čtyři bazény s ohřívanou vodou – velký rekreační bazén s vodními atrakcemi ke koupání, 25metrový plavecký bazén s pěti drahami určený pro rekreační plavání,
zábavný dětský bazén s vodním hradem a brouzdaliště, sloužící ke koupání nejmenších dětí. Součástí venkovního areálu aquaparku je 9000 m² travnaté plochy ke slunění a odpočinku.
Ve venkovní části aquaparku je zajištěn bezbariérový přístup. Areál aquaparku je doplněn hřišti pro plážový volejbal a víceúčelovými hřišti pro tenis, nohejbal a volejbal.

 

O aquaparku:

Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 200 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.

 

Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí
 
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218